Vánoce ve vinotéce

28.11.2020

Vážení zákazníci,

zasíláme pár informací ohledně předvánočních objednávek. Pokud uvažujete o objednávce s doručením kurýrem, doporučujeme ji neodkládat - dopravce Messenger prodlužuje dodací termíny z jednoho pracovního dne až na tři a tušíme, že bude hůře... Zásilky s doručením do Vánoc zašlete nejpozději do 14. 12. 2020.

Máme pro vás pár tipů na hezké dárky:

Od Jindřicha Kadrnky máme několik kusů velmi povedené limitované edice 6 kusů Ryzlinků rýnských a vlašských. Z různých vinic a ročníků, všechny suché, s originálními etiketami. Některé již nejsou jinak volně dostupné.  V e-shopu zde...  Také máme poslední dva sety Wine Must Go On!

Máme novou dodávku výborných rumů Plantation, od základních až po exkluzivní ročníkové, nejstarší 27 letý je z Panamy. Tam zrál 25 let v sudech po bourbonu a pak necelé dva roky ve Francii v sudech po cognaku Ferrand. Naleznete ho zde spolu s dalšími. A pokud ho tam již neuvidíte, je vyprodaný, máme jen pár kusů...

Vybírat můžete i z mnoha vánočních dobrot, např. English Tea Shop mají několik krásných vánočních čajů...

Podařilo se nám naskladnit jinak již vyprodaného šampiona ze soutěže v Paříži - Vinařství Volařík, Pálava 2018, výběr z hroznů, suché. Víno kvasilo a zrálo v dubovém sudu. Ohromný úspěch pro tuzemské suché víno.

Novinky jsou i v akčních nabídkách.

Přejeme vám krásný adventní čas!

Vinotéka u zámku
I. Olbrachta 265
25001 Brandýs n. L.
tel. 326 907 967