Zimní degustační večer ve Sběrkách

06.01.2020

Oba termíny jsou bohužel obsazeny! Děkujeme za pochopení..

 

Vážení zákazníci,

v lednu pro vás chystáme ještě jednu lahůdku! Připravili jsme si krásné zimní degustační menu, které při testování vyvolalo hodně pozitivních ohlasů:).

Proto, kdyby vás zlákalo také, můžete se těšit v pátek 24. ledna nebo v sobotu 25. ledna 2020 vždy od 18.00 hodin v degustačním areálu Sběrky ( S.K.Neumanna 1978, Brandýs nad Labem) na:

 

Předkrm: Zimní salát z čekanky a dalších hořkých salátů s pečenou červenou cibulkou, česnekem, lískovými oříšky a dresinkem z červeného vína. Sklenka bílého vína z vinařství Hanzel - Sylvánské zelené, pozdní sběr

Hlavní chod: Perlička na ryzlinku. lišky, perlová cibulka a brokolice. Sklenka bílého suchého vína z Moravína Valtice - Ryzlink rýnský 2017, VOC Mikulov

Dezert: Čokoládová pěna s pomerančovou sušenkou

K předkrmu i hlavnímu chodu budou podávané naše čerstvě upečené bagety.

Cena celého menu včetně vína je 600,-Kč na osobu.

Rezervace vašich míst je možná na e-mailu : objednavky@vinotekauzamku.cz , vstupenky tentokrát prosíme vyzvednout do neděle 19. ledna 2020 ve vinotéce (Vinotéka u zámku, Ivana Olbrachta 265, Brandýs nad Labem), pokud k nám nebudete do té doby mít cestu, je možná i platba předem na účet. Prosíme, upřesněte nám, na který termín vám máme rezervaci udělat. Dále, pokud máte nějakou potravinovou alergii, sdělte nám ji dopředu. Pokud to jde, rádi pokrm pro vás připravíme tak, abyste si ho mohli vychutnat.

Kapacita degustačního prostoru ve Sběrkách je omezená, tak s rezervací neváhejte:)

Těšíme se na společně v klidu strávený večer!

Kolektiv Sběrek a Vinotéky u zámku.

www.vinotekauzamku.cz

tel.: 326 907 967