Akce 5+1 zdarma - Syrah z Top 21 Syrahů podle The Drink Business

07.04.2022

Právě nám ze Španělska z oblasti Jumilla dorazila patrně již poslední paleta velmi úspěšného Syrahu 2020 z vinařství Asensio Carcelén. Toto víno zařadil magazín The Drink Business mezi 21 nejlepších Syrahů. Úspěch je to velký, zvláště s přihlédnutím k tomu, že to není drahé víno, a ocitlo se po boku zvučných a podstatně dražších značek z Austrálie, Jihoafrické republiky, Francie...

Díky podpoře vinařství můžeme zatím zachovat loňskou cenu a dokonce máme v nabídce několik setů ve výhodné akci 5+1 zdarma. Platí do vyprodání setů.

Toto víno, které bylo vyrobeno z mimořádně vyzrálých hroznů je plné silné, s nízkou kyselinou, krásnou tříslovinkou v závěru a až polosuchým projevem. Potěší toho, kdo nevyhledává barikovaná vína - je školeno pouze v nerezových tancích, takže projev odrůdy a terroir nejsou nijak ovlivněny působením dřeva. Nebojte se vyššího alkoholu, vůbec není rušivý a tomuto vínu velmi sluší.

Asensio Carcelén je sympatické vinařství, od svého založení roku 1876 stále v držení rodiny zakladatele. Na svých vinicích hospodaří bez chemie, certifikát bio mají od roku 2011.

Zde jsou vína z jejich nabídky...