Beaujolais Nouveau 2018

12.11.2018

Sklenky po Svatomartinském vínu ještě ani nestihly vyschnout a za dveřmi se chystá další vinařský svátek - Beaujolais Nouveau. Každý třetí čtvrtek v listopadu se začínají otevírat a ochutnávat lahve mladého francouzského vína z burgundské oblasti Beaujolais, které je vyrobeno z ovocité odrůdy Gamay. Vyrábí se klasicky v červené podobě a pro zpestření i v růžovém provedení. Navíc u nás v sortimentu najdete i bílou variantu z oblasti Macon Villages z odrůdy Chardonnay. Tato vína jsou vždy suchá, svěží, ovocitá s jemnými tříslovinami. 

Ve čtvrtek 15.listopadu 2018 u nás ve vinotéce budeme mít připraveno osm vín z vinařství Jean Loron, která dovážíme již několik let a na jejichž kvalitu se můžeme vždy spolehnout. Teplé letošní léto se jistě projeví v jeho vůni a chuti. Během celého dne bude ve vinotéce otevřeno několik lahví na ochutnání, takže jste srdečně zváni.

Celý sortiment Beaujolais Nouveau najdete zde :

Při nákupu šesti a více lahví (mohou být i namíchané) vám z celkové ceny odečtěme další slevu -5%. Takže celková sleva ze základní ceny bude činit -10%. Objednávat vína můžete již nyní, ale vyzvedávat je můžete až od čtvrtka 15.listopadu 2018, jelikož dříve se tato vína prodávat a ochutnávat nemohou. Děkujeme moc za pochopení. Při zasíláním vín kurýrem, budeme zásilky odesílat tak, aby mohly u vás být již ve čtvrtek (pokud objednávku zašlete do úterý cca 15.hodin). Dopravné je na zásilky nad 1.500,-Kč zdarma!

Na zdraví!