Chřest ve Sběrkách

28.04.2019

Oba termíny Chřestu ve Sběrkách jsou obsazeny.. plánujeme další zajímavé akce!

Vážení zákazníci,

chtěli bychom vás pozvat na jeden z prvních tématických večerů v degustačním areálu Sběrky. Chřest milujeme a užíváme si ho celé jarní období. Je to zdravá zelenina a jídla z něj připravená jsou moc dobrá podávaná s vínem:)  Dojedeme tedy 24. května brzy ráno do hostínské chřestovny pro úplně čerstvou zásobu chřestu a večer bychom vám z něj uvařili:

 

* Zelený chřest vařený v páře s holandskou omáčkou, křupavá bageta upečená u nás v peci a sklenka mladého Vinho Verde z Casal Ventozela

* Teplý salát z chřestu, cherry rajčátek a bylinek s námi  uzeným lososem doplněný sklenkou Ryzlinku rýnského z Mosely od Carla Loewena

* Krémové risotto s parmezánem, chřestem a křupavou pancetou, sklenička Pinotu blanc od Carla Loewena

* Sladká tečka bez chřestu bude jahodové mini tiramisu

Cena celého menu je 580,-Kč na osobu, po předchozí dohodě lze připravit bezlepkovou a vegetariánskou verzi.

 

Večeře se bude konat v  našem degustačním areálu Sběrky, S.K.Neumanna 1978, Brandýs nad Labem v pátek 24. května 2019 od 19.00 hodin.

Termín středa 15. května 2019 je plně obsazen.

Kapacita je  velmi omezená, proto pokud máte zájem, prosíme o rezervaci na mail: objednavky@vinotekauzamku.cz nebo tel.: 326907967. Na akci 15.5. prosíme vstupenky vyzvednout do neděle 12.května, na akci 24.5. prosíme o vyzvednutí do úterý 21.5. u nás ve vinotéce. Pokud nebudete mít cestu do té doby, je možný i převodní příkaz.

Budeme teď ve Sběrkách pořádat různé zajímavé akce, ale nechceme vás zahlcovat častým mailingem, proto sledujte novinky na našich webových stránkách a facebooku, pokud o tyto informace stojíte.

 

 

Budeme za na vás těšit:

Vinotéka u zámku