Degustace vinařství Volařík

20.05.2019

Kapacita ochutnávky je plná, bohužel... ale pokud bude v plánu hezké počasí, otevřeme i 7.6. od 17 do 22 hodin, v nabídce budou včechna vína od Volaříka k ochutnání po skleničkách, plus něco moc dobrého k vínu. Informovat o tomto pátku budeme začátkem června, venku máme místa dostatek:)

Vážení zákazníci,

 chtěli bychom vás pozvat na další ochutnávku vín, která se bude konat ve čtvrtek 6.června 2019 od 18.00 hodin v degustačním areálu Sběrky (S.K.Neumanna 1978, Brandýs nad Labem). V průběhu večera vám jejich aktuální vína představí zástupci vinařství Volařík z Mikulova. Můžete se tak těšit na: 

* Sekt cuvée 2013, suché

* Frankovka rosé 2018 pozdní sběr, suché

* Chardonnay 2017 výběr z hroznů, Purmice, suché

* Sauvignon 2018 pozdní sběr, Levá klentnická, suché

* Solaris 2018 výběr z hroznů, Za Turoldem, suché

* Pálava 2018 výběr z hroznů, Levá klentnická, suché

* Johanniter 2018 pozdní sběr, Věstoňsko, polosuché

* Ryzlink vlašský Terroir 2017 pozdní sběr, Železná, suché

* Ryzlink vlašský 2017 výběr z hroznů, Pravá klentnická, polosuché

* Ryzlink rýnský 2017 výběr z hroznů, Věstoňsko, polosladké

Vstupné pro jednu osobu je 300,- Kč. V ceně je ochutnávka všech vzorků vín a  zajímavé občerstvení. Kapacita bude tentokrát opravdu omezená, proto neváhejte a udělejte si rezervaci co nejdříve. Vstupenky si prosím vyzvedněte do neděle 2. června 2019, poté nevyzvednuté vstupenky nabídneme náhradníkům. Rezervace je nejlepší posílat na mail: objednavky@vinotekauzamku.cz.

Těšíme se na viděnou.

Kolektiv Vinotéky u zámku

 P.S. Předem se omlouváme, pokud se na všechny zájemce nedostane, na řízené ochutnávky se kapacita nedá navýšit..ale chystáme další zajímavé akce. Chceme také během letních večerů občas náš areál otevřít, abyste mohli posedět venku pod hvězdami s dobrým vínem a něčím vhodným k němu, nebo si u nás dát pořádnou nedělní snídani:). Jestli se chcete o všech konaných akcích ve Sběrkách dozvědět a nepoužíváte Facebook, můžete nám poslat vaše telefonní číslo, chtěli bychom i rozesílat sms zprávy.