Ochutnávka vinařství Lahofer ve Sběrkách

09.09.2019

DEGUSTACE JE OBSAZENA !

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vás pozvat na další tématickou degustaci vín. Tentokrát jsme připravili k ochutnání vína znojemského vinařství Lahofer, která jsou stálicí u nás ve vinotéce.

Ochutnávka se bude konat v našem degustačním areálu Sběrky (S.K.Neumanna 1978, Brandýs nad Labem) ve čtvrtek 19. září 2019 od 18.00 hodin do 21.hodin. Degustace nebude přímo řízená, ale zástupce vinařství Lahofer, pan Petr Eller bude průběžně poskytovat k vínům potřebné informace. Přijít můžete kdykoliv v uvedeném čase, jen doporučujeme nejpozději dorazit do 20.00 hodiny, abyste si mohli vše v klidu ochutnat. Bude pro vás na tento den připraveno dvanáct vzorků - raději upozorňujeme, že převážně bílých vín (jedno bude ještě růžové a jedno červené) od suchých, polosuchých, polosladkých až po sladká.

Cena degustace je 200,-Kč za osobu, v ceně je ochutnávka všech dvanácti vzorků vín a našeho pečiva k nim. Dále budeme mít nabídku námi připraveného občerstvení, které si můžete zakoupit.

Jelikož je kapacita ochutnávky omezená, posílejte prosím rezervace na tento e-mail (objednavky@vinotekauzamku.cz). Následně prosíme o vyzvednutí vstupenek u nás ve vinotéce do příštího úterý 15. září. Pokud k nám nemáte cestu, lze vstupenky uhradit i převodním příkazem. Nevyzvednuté rezervace poté nabídneme dalším zájemcům.

Moc se těšíme na viděnou.

Kolektiv Vinotéky u zámku