Doprava zdarma u objednávek nad 1900,- Kč. U nižší hodnoty objednávky jednotná cena 165,- bez ohledu na počet balíků v zásilce. Máme nové telefonní číslo: 777 307 727

Řazení produktů

272 položek celkem

Výpis produktů

Cuvée Louis 2020 - Domaine Bassac
BIO
522 Kč

Francie - Languedoc, ročník 2020, suché, červené. Výborné víno, doporučujeme!

Kód: 455378
Fonvéne rouge 5 l - Vignerons Ardéchois
525 Kč

Francie, Rhona, červené, suché. Velmi dobrý poměr kvalita/cena - 105 Kč za litr! 

Kód: 430211
Montepulciano d´Abruzzo DOCG 2022 P.121 - Tenuta Antonini
Náš tip
539 Kč

Itálie - Abruzzo, ročník 2022, červené, suché. Mimořádné víno, doporučujeme! Staré vinice v kopcích Ancarano.

Kód: 20346
Cabernet Sauvignon 5l - Vignerons Ardéchois
549 Kč

Francie, Rhona, červené, suché. Velmi dobrý poměr kvalita/cena - 109,8 Kč za litr! 

Kód: 430231
Merlot 5l - Vignerons Ardéchois
549 Kč

Francie, Rhona, červené, suché. Výhodný poměr kvalita/cena - 109,80 Kč za litr! 

Kód: 430212
Merlot š.2228 - Volařík, Mikulov
549 Kč

Ročník 2022, výběr z hroznů, suché, červené, obec Dolní Dunajovice, trať Plotny, šarže 2228.  

Kód: 197018
Porto LBV 2019 - Cálem
559 Kč

Portugalsko - Douro, ročník 2019, sladké, červené, 5 let na dřevěných sudech.

Kód: 700220
6 Anime 2022 - Cignomoro srl
Náš tip
569 Kč

Itálie - Puglia, ročník 2022, červené, suché. Doporučujeme - výborné víno! Cuvée lokálních jihoitalských odrůd: 

Kód: 505107
Jockey Club Porto Reserve - Burmester
589 Kč

Portugalsko - Douro, sladké, červené Tawny.

Kód: 700045
Porto Sotto Voce Reserve - Burmester
589 Kč

Portugalsko - Douro, sladké, červené Ruby.

Kód: 700044
Primitivo di Manduria Uno 2023 Magnum 1,5 l - Masseria La Volpe
Oceněné víno
599 Kč

Itálie - Puglia, ročník 2023, suché, červené. Ukázkové Primitivo s hodnotným oceněním. Medaile: Luca Maroni 97b. 

Kód: 20307
Negroamaro 50 Vecchie Vigne 2023 - Cignomoro srl
629 Kč

Itálie - Puglia, ročník 2023, červené, suché. Výjimečné Negroamaro z více než 50 letých vinic. Doporučujeme!

Kód: 505127
Icone Rouge 2022 - Domaine Bassac
BIO
639 Kč

Francie - Languedoc, ročník 2022, suché, červené. Nejvyšší řada Domaine Bassac. Málo zatížená stará vinice, pouze 15 hl/ha! Zrálo v sudech barrique 18 měsíců. Vhodné i pro...

Kód: 455113
Primitivo di Manduria 80 Vecchie V. 2022 - Cignomoro srl
Náš tip
689 Kč

Itálie - Puglia, ročník 2022, červené, suché.

Kód: 505078
Primitivo di Manduria Uno Riserva 2021 Magnum 1,5 l - Masseria La Volpe
Oceněné víno
699 Kč

Itálie - Puglia, ročník 2021, suché, červené. Medaile: Luca Maroni 97b. Výborné, doporučujeme!!

Kód: 20310
Lleiroso Reserva 2015 - Bodegas Lleiroso
731 Kč

Španělsko - Ribera del Duero, ročník 2015, červené, suché.

Kód: 530197
Fonvéne rouge 10l - Vignerons Ardéchois
799 Kč

Francie, Rhona, červené, suché. Výhodný poměr kvalita/cena - cena za litr pouze 79,90 Kč!

Kód: 430208
Porto 10 Years Old - Cálem
799 Kč
Kód: 700026
San Zanobi 2018 - Pasolini dall Onda
799 Kč

Itálie - Toskánsko, ročník 2018, suché, červené.

Kód: 495533
Focara Pinot Noir Rive 2022 - Fattoria Mancini
809 Kč

Itálie - Marche, ročník 2022, suché, červené. 

Kód: 19932
Chateauneuf-du-Pape Grande réserve 2023 - Chateau Beauchene
849 Kč

Francie - Údolí Rhony, ročník 2023, suché, červené.

Kód: 430243
Merlot 10l - Vignerons Ardéchois
959 Kč

Francie, Rhona, červené, suché. Výhodný poměr kvalita/cena - 95,90 Kč za litr!

Kód: 430209
Brunello di Montalcino 2018 - Il Drago E La Fornace
Náš tip
999 Kč

Itálie - Středozápad, ročník 2018, suché, červené. 

Kód: 495510
Special Blend - Bodega Del Fin del Mundo
999 Kč

Argentina - Patagonie, ročník 2020, červené, suché.

Kód: 575084

Ovládací prvky výpisu

272 položek celkem